OPI - Historia lakierem malowana...

Marka OPI od ponad 30 lat szczyci się pozycją absolutnego lidera na rynku produktów do profesjonalnej pielęgnacji dłoni, stóp i paznokci. Na początku swej działalności była małą rodzinną firmą, która dzięki jakości swych produktów w krótkim czasie zyskała rzeszę wielbicieli na całym świecie.

Dziś OPI stanowi prawdziwą potęgę stawiającą na profesjonalizm i niepowtarzalność produktów. Firma zatrudnia zespół naukowców, którzy w procesie ich tworzenia wykorzystują najbardziej zaawansowane technologie i osiągnięcia badawcze współczesnej nauki. OPI jest kreatorem stylistyki i mody w dziedzinie upiększania dłoni i stóp.

Firma zdobyła światowe uznanie dzięki szerokiej gamie ponad 200 kolorów lakierów do paznokci, cechujących się wyjątkowym połyskiem i wysoką odpornością na ścieranie. Różnorodność ich barw jest inspiracją dla stylistów paznokci oraz dla klientów OPI, do grona których należą największe gwiazdy show biznesu. Każdy lakier to coś więcej niż tylko „mała butelka”, to obietnica doskonałości, emocji i niezwykłego, ponadczasowego stylu.

Gel color

Gel Color - najnowszy i najnowocześniejszy system żelu kolorowego teraz na Twoich paznokciach z prędkością światła!

Manicure trwały aż do 2 tygodni!

GelColor od OPI to najnowocześniejsza technologia produktu, jakiego jeszcze nie było. To spełnienie marzeń stylisty paznokci o niezawodnym produkcie. To zachwyt klientek nad kolorem, połyskiem, ekspresowym wykonaniem zabiegu i absolutnym bezpieczeństwem dla paznokci!Różnica między dotychczasowymi metodami trwałego manicure'u, a żelem GelColor jest zniewalająca i widoczna natychmiast!

Zalety

  • 60 najpopularniejszych kolorów lakierów OPI – IKONY wśród lakierów OPI !
  • Lekka formuła żelu o drobnych molekułach – cudowna lekkość aplikacji , bezpieczeństwo dla płytki paznokciowej oraz ekspresowe usuwanie produktu!
  • Brylantowy połysk, jakiego nie uzyska się żadną inną metodą!
  • Technika pracy niemal identyczna jak malowanie lakierem OPI
  • Nie kurczy się pod lampą
  • Nie niszczy płytki paznokcia przy nakładaniu oraz zdejmowaniu żelu
  • Nie wymaga polerowania paznokcia!

DLACZEGO NIE JEST ŻELEM HYBRYDOWYM?

Żel hybrydowy, to połączenie starej technologii żelu o mocno ściśniętych molekułach z dodatkiem lakieru do paznokci. Trudny do usunięcia, nieobojętny dla płytki i wymagający dokładnego przygotowania paznokcia.

UWAGA!

    GelColor nie jest lakierem hybrydowym! Jest delikatnym żelem, przepuszczającym powietrze, niewiążącym się mocno z paznokciem, dzięki czemu nie niszczy płytki. Ta nowa generacja żelu powstała w laboratorium OPI i jest pierwsza na świecie!